Золотоніська школярка продала свою картину за 800 доларів, щоб допомогти переселенцям

21 квітня 2023, 18:00

Картину, яку намалювала учениця Золотоніської спецшколи інформаційних технологій №2, на благодійному аукціоні в Києві купив житель Лос-Анджелеса. На полотні - відоме на весь світ зображення, проілюстроване на українській марці з фразою-напрямом для руського корабля. Дарія Федорець намалювала її за два дні, пише Zoloto.city.

Ідея створити малюнок, щоб допомогти ЗСУ, визріла в дівчинки після завдання з шкільної дисципліни «Технології». Там, вчителька запропонувала учням зробити підсумковий витвір за бажанням. Хтось в’язав чи вишивав, інші – майстрували з дерева. Даша – з дитинства малювала, тож конвертувала талант у завдання. Після виконаного малюнку у школі вирішила створити полотно для аукціону.

- Малює донька з дитинства, ніде не вчилася. Уже в старших класах почала дивитися уроки з малювання в інтернеті, звідти черпала деталі, основні принципи, - розповів батько школярки Валерій Федорець. – Ми постійно волонтеримо, допомагаємо нашим захисникам. Будинком збиралися на потрібні речі. Даша теж хотіла допомогти чимось від себе. Так і виникла думка намалювати картину для благодійного аукціону.

Готова картина довго чекала на продаж. Згодом у середині квітня у Києві відбувся благодійний аукціон. І золотоніський пейзаж за 800 доларів придбав колишній житель Луганська, який тривалий час проживає у Сполучених Штатах. Виручені кошти передадуть на допомогу тимчасово переміщеним особам.

- Це мій перший особистий внесок, я щаслива, - ділиться враженнями дівчинка. – На таку суму не очікувала, я була вражена: майже 30 тисяч гривень!.. Водночас я пишаюся, що доклала зусиль і ці кошти будуть спрямовані з благодійною метою.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору