Золотоніська прокуратура оголосила нову підозру серійному домушнику

31 липня 2017, 17:18

У провадженні поліції Золотоніського відділу поліції перебуває кримінальне провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, а саме таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно. Про це повідомляє прокурор Золотоніської місцевої прокуратури Марина Компанієць.

20 липня за підозрою у вчиненні крадіжки особистих речей із квартири в одному із будинків м. Золотоноша було затримано жителя м. Сміла, який нещодавно був умовно-достроково звільнений з місць позбавлення волі.

У ході досудового розслідування встановлено, що злодій причетний до ще трьох квартирних крадіжок, що стались у м. Золотоноша.

29 липня злодію повідомлено про нову підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України, а саме таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно, вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває, квартирному злодію загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 6 років.

Коментарі

Вгору