Золотоніська делегація відвідала Німеччину

11 грудня 2018, 18:31

Золотоніська делегація відвідала Німеччину

Нещодавно золотонісці відвідали місто Плауен у Німеччині. Зустріч була запланована у межах обміну досвідом між містами-партнерами. Золотоніську делегацію очолив міський голова Віталій Войцехівський, представники управління економіки та медицини.

Золотоніська делегація відвідала Німеччину

У ході зустрічі відбулися перемовини з міським головою міста Плауен Ральфом Обредорфером, начальником відділу міжнародних зв’язків, преси та туризму Сільвією Век, спеціалістом відділу міжнародних зв’язків, преси та туризму Аньою Лінке та депутатом міської ради міста Штайр, Австрія (місто-партнер Плауена) Маріо Ріттером,  поїздка в клініку Хеліос Фогтланд, знайомство з директором закладу Пеггі Нойманн та лікарем доктором Шиллінгом, екскурсія закладом та операційним відділенням клініки. Оглянули очисні споруди міста Плауен Об’єднання водопостачання та водовідведення району Фогтланд, знайомство з керівником закладу та огляд системи очищення стоків.

Золотоніська делегація відвідала Німеччину

Особливо запам'ятався візит на ТОВ "М&С Світовий проект", спілкування з керівником та засновником підприємства професором доктором Берндом Мертнером, обговорення перспектив співпраці в сфері рекультивації полігону твердих побутових відходів

Відбулася поїздка на законсервований полігон твердих побутових відходів "Білий шлях" міста Хемніц, екскурсія лінією переробки сміття та газотурбінною установкою полігону, яка виробляє електричну енергію.

За інформацією прес-служби Золотоніської міської ради

Золотоніська делегація відвідала Німеччину

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору