Знайдений черкаський хлопчик розповів, чому півроку жив у землянці (фото, відео)

06 січня 2016, 09:36
980415

Фото: npu.gov.ua.

Дитину знайшли в землянці, яку він розкопав разом із малознайомим чоловіком. Хлопчика обстежили лікарі, після чого передали родичам. Де перебував він весь цей час та чому полишив домівку, з'ясовують правоохоронці. Про це із посиланням на прес-службу ГУ НП в Черкаської області інформує vikka.ua.

179922

Фото: npu.gov.ua.

В липні 2015 року до правоохоронців звернулась 43-річна черкащанка та повідомила про зникнення її 10-річного сина. Правоохоронці з’ясували, що хлопчик проживав в будинку з матір’ю та вітчимом. Перед зникненням, родина прихистила 26-річного чоловіка, без постійного місця проживання. Він працював разом з вітчимом і той запропонував йому тимчасове житло. Через два місяці квартирант зник разом з дитиною.

401425

Фото: npu.gov.ua.

Проводячи оперативно-розшукові заходи працівники поліції отримували інформацію, що зниклого хлопчика бачили то в аеропорту Бориспіль, то у місті Ватутіне, але жодна з отриманих інформацій підтвердження не знаходила. Перед Новим роком поліцейські отримають ще одне повідомлення – схожого на зниклого хлопчика бачили в Черкасах біля річки Дніпро разом з невідомим чоловіком, якого він називав батьком. Для перевірки інформації були залучені кінологи. Відпрацьовуючи берег річки собака привела правоохоронців до землянки, в який вони знайшли зниклого школяра. Разом з ним був і зниклий квартирант батьків. Їх доставили до Черкаського відділення поліції.

403128

Фото: npu.gov.ua.

Як з’ясувалося, у дитини виник конфлікт з батьками і саме тому він полишив домівку. Пішов разом з квартирантом, тому, що той, за словами хлопчика, добре до нього ставився та піклувався про нього.

Дитину обстежили лікарі, які запевнили, що з ним все гаразд і здоров’ю дитини нічого не загрожує. До з’ясування всіх обставин школяр тимчасово проживатиме у своє старшої повнолітньої сестри.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору