Зірковий черкащанин вважає, що Вєрку Сердючку на Євробаченні недооцінили

18 травня 2019, 23:03
Зірковий вважає, що Вєрку Сердючку на Євробаченні недооцінили

Tv.ua

Ведучий "Євробачення 2017" в Україні Олександр Скічко цьогоріч планує спостерігати тільки за фіналом конкурсу і шкодує, що не побачить там представника нашої країни. Про це він розповів в інтерв'ю сайту "Zirki".

Скічко дуже хотів, щоб Україна брала участь в головному пісенному конкурсі Європи. Ведучий вважає Maruv унікальною і гідною перемоги артисткою. Він також зазначив, що від України могли б виступити Hardkiss, або ж Вєрка Сердючка.

- У нас багато артистів, які могли б представити Україну на "Євробаченні". Зокрема, кілька років тому у відборі брали участь Hardkiss, і я вважаю, що вони обов'язково повинні спробувати ще раз, тому що це якісна українська музика. Також я б хотів, щоб Вєрка Сердючка поїхала від України вдруге, тому що я вважаю, тоді її недооцінили, - додав Скічко.

Коментарі

Ольга сказав:

“Недооцінили” Сердючку? Та ми що, такі убогі, що оце чудо із 20-річним стажем у своєму “заїждженому” Образі повинні посилати від своєї країни? Її (його) поїзд вже давно пішов. У нас (слава Богу) з”явилися нові, сучасні, чудові колективи та співаки, яких не соромно відправляти на ЄВ! Дуже дивно виглядають люди, що двічі, тричі їздять на ЄБ, а співаку із Сан- Маріно взагалі за 50! Я-за молодь, за щось нове, креативне та ексклюзивне. А Сердючку переоцінили, а недооцінили. Таке “мистецтво” взагалі одноразове.

Вгору