Зірковий черкащанин розповів про життя ведучого

17 травня 2019, 23:03

Зірковий черкащанин розповів про життя ведучого

Відомий ведучий з Черкащини Олександр Скічко знає все про життя зірок, вміє жартувати, як ніхто, і знає, як провести свято. У програмі "Ранок з Україною" ведучий телеканалу "Україна" розповів, як починає ранок з родиною, як познайомився з дружиною і у кого з артистів співав на бек-вокалі, пише "Сьогодні".

Саша, як починається твоє ранок?

- Прокидаюся стандартно о пів на восьму. Не пізніше, навіть якщо у мене немає ніяких справ у першій половині дня. Це дозволяє мені спланувати день. Взагалі я дуже люблю ранок вихідного дня - в суботу або неділю ми любимо всією сім'єю поїхати кудись на сніданок, випити кави, з'їсти сирники або млинці. У будні, в принципі, робимо те ж саме, але вдома. Якщо, звичайно, у мене немає роботи в іншому місті.

Скажи, ти взагалі мріяв бути популярним?

- У мене ніколи не було мети стати відомим будь-якими методами. Але, зізнаюся, мені це приносить задоволення. Телеведучий без популярності це ведучий, який сам для себе знімає домашнє відео.

А як батьки поставилися до твого бажанням піти в шоу-бізнес?

- Ну, оскільки мій тато економіст, брат - економіст, у мене вже й вибору не було, якщо чесно. Але батько хотів, щоб я співав! Пам'ятаю, одного разу до нас у Черкаси приїздив Іван Попович, у якого є пісня "Золото Карпат". Чи то щоб заощадити, то чи не було його бек-вокалістів, підбирали хлопців, які б стояли у нього на бек-вокалі і відкривали рот, тому що це була фонограма. Я не знав жодної його композиції, тільки "Золото Карпат, золото пісень", а пісень було десь 20. Мені сказали - так це не важливо, просто стоїш і повторюєш "сімсот сімдесят сім, сімдесят сім", ніхто не побачить. Так я співав пісні.

Пам'ятаєш свій перший гонорар?

- Це був день сільського господарства в місцевій філармонії. Я був ведучим, писав сценарій. Це взагалі досить серйозний захід, облрада, губернатор був присутній, зібралися фермери. За проведення цього заходу я отримав 50 гривень. За півроку з такими гонорарами зібрав тисячу гривень. На що витратив - вже й не згадаю. Але з тих пір зрозумів, що сцена і камери мені до душі.

Саме завдяки професії ти зустрів і свою нинішню дружину - бізнесвумен Лізу Юрушева.

- Насправді ми давно знайомі, років 10. Київ - маленьке місто, і ми періодично зустрічалися на заходах. Я у неї неодноразово брав інтерв'ю. Кожен раз, коли підходив, говорив: "Вітаю, мене звати Олександр Скічко". А вона відповідала - так, я пам'ятаю, як вас звуть. Потім у нас випала можливість поспілкуватися ближче на одному із заходів, я тоді вів весілля її подруги. Ліза мені дуже сподобалася і, я думаю, це було взаємно. Ліза - унікальна людина з унікальним вихованням. У ній поєднуються не поєднувані речі, наприклад, жіночність, самостійність, цілеспрямованість і одночасно вихованість. Вона дуже порядна. Я можу багато якостей перераховувати, за які я її дуже люблю.

Ви виховуєте двох дітей, але плітки про твоє батьківство в такому молодому віці не вщухають.

- У нас спільна дочка Тата, і у Лізи є син Даня від першого шлюбу. Для нього я вітчим, тому намагаюся тримати баланс - не заходить на територію батька, намагаюся бути для Дані і товаришем, і одночасно людиною, на якого він би рівнявся. Він завжди з розумінням ставиться до цього.

Які у тебе ще плани на найближчий час?

- Можна займатися і бізнесом, і кіновиробництвом, і як продюсер розвиватися, і як режисер, телеведучий або актор. Планів багато, буду про все розповідати, коли прийде час.

Читайте такожЗірковий черкащанин розповів про відпочинок за кордоном.

Коментарі

Вгору