Зірковий черкащанин розповів, які листи від фанаток він отримує

10 квітня 2019, 23:03

Зірковий черкащанин розповів, що йому пишуть фанатки

Популярний співак із Черкащини Олег Винник прикрасив обкладинку відомого українського глянцю "Отдохни", пише "ТСН".

Зірковий черкащанин розповів, що йому пишуть фанатки

У відвертому інтерв'ю артист поділився останніми новинами зі свого життя та відповів на актуальні запитання. Зокрема, Олег Винник розповів, як ставиться до того, що артисти йдуть в політику.

"Років 10-15 тому для мене це було б шоком. А сьогодні все можливо. Та й чому б ні? Якщо людина може змінити нашу країну на краще, яка різниця, хто він - бізнесмен, політик, артист, лікар? Головне, щоб він ніс відповідальність перед країною за свої дії, любив свою батьківщину й кожного громадянина, був готовий б віддати всього себе Україні. Я ставлюся до таких кроків не легковажно, тому в політиці участі не беру. Якщо туди йти, то не повинно бути за це соромно потім", - зазначив виконавець.

Крім того, музикант розповів, про що йому пишуть прихильниці.

"Бувають записки пікантного змісту. А бувають і з критикою. Скажімо:" Олег, потрібно поміняти репертуар". Зрозуміло, що якщо автор цієї записки мене вже 10 разів слухала на концертах, то їй хочеться чогось новенького. Але є ж ті, хто прийшов саме на "Ніно"!", - зізнався співак.

Зірковий черкащанин розповів, що йому пишуть фанатки

Разом з тим, Винник не став заперечувати, що бувають випадки, коли чоловіки ревнують своїх жінок до нього.

"Я живу для того, щоб дарувати зі сцени свою творчість і любов. Якби моя дівчина пішла на концерт улюбленого виконавця і повернулася б з хорошим настроєм, натхненна, я б радів, ще б і вечерю їй приготував. Це ж романтика, потім і ніч хороша. Навіщо до Винника-то ревнувати?"- порадив артист.

Однак, за словами Олега, концертному директору артиста постійно дзвонять його так звані "дружини".

"Дайте моєму чоловікові Олегу трубку! Мені терміново потрібно вирішити з ним важливе питання!", - зазначив артист.

Нагадаємо, що Олег Винник представив кумедний кліп на нову пісню «Бджола Майя». Режисер відео Олена Винярська створила гумористичну історію з елементами вестерну, в якій поєднала мотиви «Desperado», «Один вдома», «Маска Зорро».

Читайте такожЗірковий черкащанин заінтригував фанатів несподіваною світлиною.

Коментарі

Вгору