Зірковий черкащанин розкрив таємницю про свої стосунки з Тіною Кароль

24 серпня 2019, 23:03

Зірковий черкащанин розкрив таємницю про свої стосунки з Тіною Кароль

Андрій Хливнюк, український музикант і лідер групи “Бумбокс” із Черкащини, розповів про свої стосунки з Тіною Кароль, відомої української виконавицею, пише "POLITEKA". 

У музиканта запитали, як це було співпрацювати з Тіною Кароль. Хливнюк відзначив, що йому просто хотілося заспівати з цієї шикарною вокалісткою і відкритою людиною. Працювати було дуже легко, навіть легше, ніж можна було уявити. “Все з першого дубля, а потім просто для кайфу”, – зазначає музикант.

При цьому Хливнюк додає, що до запису він не знав Кароль особисто. Але тепер музикант впевнений, що покладено початок довгої дружби, оскільки вони мають дуже багато спільного. Є що один одному розповісти і цікавлять схожі речі. Виявляється, обидва вокаліста люблять соул-музику, схожу літературу і музичний матеріал.

Нагадаємо, що співачка та письменниця Ірена Карпа з чоловіком-французом постала у романтичній фотосесії, поділилася цікавим фактом зі своєї біографії. Виявляється, колись ще будучи студенткою Карпа зустрічалася з лідером гурту "Бумбокс" Андрієм Хливнюком.

- Ти мене краще запитай, з ким у мене у бурхливій юності не було роману. Мало таких публічних людей. Роман був. Але це ще були студентські роки, це було дуже-дуже давно. Це ще не був "Бумбокс", це була зовсім невідома група "Мандариновий рай". І ми були такі ще "угловатые подростки", - зізналася Карпа.

Читайте такожЗірковий черкащанин разом зі своїм гуртом виступить на фесті “Бандерштат”.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору