Зі світлом вже 97 відсотків міста, – у Золотоноші продовжують долати наслідки негоди

11 липня 2017, 15:58

У Золотоноші майже повністю відновили освітлення на вулицях та в будинках, які 1 липня постраждали від буревію. За словами начальника управління ЖКГ Золотоніської міськради Олександра Флоренка, на сьогодні з електропостачанням вже 97 відсотків міста.

- Залишилася частини вулиць, де були повалені електроопори. Зараз їх відновлюють, і тоді підключатимуть електрику. Також є проблемні місця, де були вкрадені електродроти. Це також затягло процес відновлення електропостачання, - говорить Олександр Флоренко. – Але до кінця тижня вся Золотоноша вже буде зі світлом.

Олександр Флорено додає, що по допомогу за наслідками негоди звернулося близько 500 осіб. За попердніми підрахунками, буревій завдав місту збитків на суму близько 6 мільйонів гривень.

- Комунальники продовжують наводити лад у місті. Поки працюють на центральних вулицях, далі - переходитимуть до приватних секторів. Також ми звертаємося до містян: якщо є така можливість, самостійно вивозити зі своїх дворів елементи пошкоджених покрівель чи повалені гілки. Це все увесь час приймається на полігоні твердих побутових відходів, - зазначив Олександр Флоренко.

Коментарі

працівник РЕМ сказав:

Цікаво, яким боком Флоренко до енергетиків та чому він коментує електрофікацію міста?

Вгору