Живі книги: у Черкасах започаткували незвичний флешмоб (відео)

11 квітня 2019, 21:24

Живі книги: у Черкасах започаткували незвичний флешмоб (відео)

Подарувати книзі ноги, руки або й створити довкола неї невеликий світ. Черкаська бібліотека для дітей започаткувала незвичний флешмоб, про це йдеться у сюжеті "Вікка".

Тут пропонують обіграти палітурку улюбленого видання – і зупинити мить у фото. Оживити книгу вирішили до Всеукраїнського дня бібліотек. Долучилися до незвичного челенджу й мої колеги.

П'ятирічна Віка до школи ще не ходить, але вже опановує читальну грамоту, поки лише по складах. Любов до книги дівчинці прищеплює мати.

- Вона дуже любить ходити до бібліотеки. Також любить переглядати різні книжки, - розповідає мати Тетяна Вернигора.

Тому до незвичного флешмобу долучаються одними з перших. На своїй світлині оживлюють обкладинку улюбленого видання Вікторії. Персонажам з палітурки книголюбительки подарували ніжки. До конкурсу долучилися і самі працівники бібліотеки. Кажуть, зливатися з обкладинкою можуть не лише люди.

- Ми придумуємо ідею самої фотографії, і для її втілення ми вже підшуковуємо відповідні одяг, взуття. Можливо, деякі реквізити, - каже провідна бібліографиня обласної бібліотеки для дітей Ірина Боканова.

До свого фотоколажу Ірина обрала один із найвідоміших романів канадської письменниці.

Ідею живих книг, зізнаються, запозичили в нью-йоркської бібліотеки. Таким чином вирішили привернути увагу до книг та популяризувати їх насамперед серед молоді.

Детальніше - у сюжеті.

Читайте такожНа Черкащині у бібліотеці поряд із книгами з’явиться тренажерний зал.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору