Життя для Діани: у черкаської родини лише два місяці на порятунок трирічної доньки (відео)

03 листопада 2017, 15:24

Трирічній Діані Батій вдалося побороти важке онкозахворювання на четвертій стадії. Та цього жовтня недуг повернувся із новою силою. Врятувати дівчинку може лише коштовна трансплантація. На збір вирішальних 200 тисяч євро родина має усього два місяці, про це йдеться у сюжеті ВІККИ.

За рік дівчинка перенесла шість курсів хімії та навіть пересадку кісткового мозку. Крихітка бориться з нейробластомою (злоякісна ракова пухлина) 4 стадії. Діанина жага жити розбила вщент невтішні медичні прогнози.

- Під хімію ми працюємо, стрибаємо, - розповідає мама дівчинки Ольга Батій. – Вона в нас борець.

На початку літа недуг відступив і дівчинка нарешті вибралася з лікарні та отримувала лише підтримуючу терапію. Та планове обстеження у жовтні приголомшило і батьків, і лікарів.

- Перевірка показала, що в нас збільшені два лімфовузли. І нам сказали, що це пішли метастази, - говорить Ольга.

- При плановому обстеженні виявили прогрес у захворюванні, - коментує лікар Анна Самохвал. - На сьогоднішній день дівчинка отримує хіміотерапію і їй показана трансплантація кісткового мозку.

Врятувати Діану може лише коштовна пересадка кісткового мозку. От тільки рахунок, виставлений закордонною клінікою, непосильний для черкаської родини. Ціна одужання їхньої Діанки – 200 тисяч євро.

- Таку пересадку роблять тільки закордоном. Сума для нас космічна і її майже нереально зібрати, тип паче за короткий час. Нам дають два місяці, - каже мама дівчини.

Діана тим часом знову вступила у двобій з недугом. Навіть хімію вона отримує з посмішкою.

Реквізити для допомоги:

"ПриватБанк": 5168 7573 3517 2963

Одержувач: Батій Ольга Олександрівна

Номер матері: 063 697 72 24

Поділитись

Коментарі

Вгору