Жителям Геронимівки тричі на тиждень відключатимуть воду

16 листопада 2015, 14:10

вода

Відключення буде щотижневе (вівторок, серед, четвер), поки КП «Благоустрій» на погасить хоча б поточну заборгованість перед Черкасиводоканалом, а це близько 140 тисяч гривень. Загалом же борг комунального підприємства перед водоканалом вже зменшився до 1,1 млн грн.

Про це повідомила директор КП «Благоустрій» Ярослава Ляліна, інформують у Черкаській РДА.

Чергове відключення від централізованого водопостачання буде завтра о 9.00.

Сільський голова Геронимівки Василь Харченко звертається до жителів села, які вчасно проплачують рахунки за водопостачання, з розумінням поставитися до цих незручностей, адже погасити понадмільйонний борг за кілька місяців комунальне підприємство не в змозі.

– Завдяки впровадженню ряду заходів, борг щодня зменшується, а поточні платежі проплачуються 100-відсотково. Приміром за вересень рахунок від Черкасиводоканалу прийшов на 66240 грн, а проплатили 108710 грн, за жовтень – проплачено 78183 грн, що на 11887 грн більше, чим по рахунку, – розповідає сільський голова. – Саме підприємство теж починає активно працювати – вже розблоковані його рахунки в банку, що тягнулося з 2008 року. Спільно проводимо роз’яснювальну роботу з населенням, відшукуємо незаконні врізки та працюємо з боржниками. Вже передали 21 справу в суд. На черговій сесії сільської ради прийняли рішення про створення робочої групи, яка розроблятиме нові тарифи для населення. Проте ця процедура не швидка, а кошти потрібні вже зараз.
Відтак, тільки за два останні тижні заборгованість перед водоканалом зменшилася на 59 тисяч гривень.

– Рух по зменшенню загальної заборгованості помітний. Щодня перераховуємо водоканалу кошти, які надходять від людей, – незалежно від того, чи це 800 грн чи 3 тисячі, – розповідає директор комунального підприємства Ярослава Ляліна. – Проте у нас ще залишаються боржники, які не поспішають сплачувати за воду. А це 240 тисяч гривень.

Поділитись

Коментарі

Вгору