У Геронимівці взялися радикально вирішувати проблему з водою в селі

05 листопада 2015, 13:49

13-1024x682

Районна та місцева влада об’єднали зусилля, аби повернути воду у домівки жителів Геронимівки. Для цього вже розробили відповідний план заходів. Зокрема, буде проведено 100% аудит КП «Благоустрій», аби розрахувати нові тарифи для населення, підприємство у свою чергу вже уклало угоду із юридичною фірмою, що працюватиме з боржниками у межах закону. Водопостачання людям відновили.

Про це повідомив заступник голови державної адміністрації Петро Коренюк.

– Місцеве комунальне підприємство «Благоустрій», яке обслуговує населення, боржник перед «Черкасиводоканалом». Борг виник через ряд суб’єктивних та об’єктивних причин. По-перше, мережа вже морально застаріла, відтак пориви трапляються заледве не щотижня. Втрати води неминучі. По-друге, майже півтисячі абонентів заборгували комунальному підприємству «Благоустрій» 240 тисяч гривень. Але першочергово потрібно привести у відповідність тарифи. Про яке економічне обґрунтування можна говорити, коли комунальне підприємство закуповує воду у водоканалу за дорожчою ціною, ніж продає населенню, – наголосив посадовець. – Вихід із цієї ситуації тільки у тісній співпраці комунального підприємства, населення та сільської влади.

Наразі місцева влада вже здійснила ряд заходів, аби урегулювати ситуацію. Серед радикальних методів – позбавлення боржників водопостачання та ліквідація незаконних врізок у мережу.

– Не можна, щоб через неплатників страждали порядні жителі села, – наголосив сільський голова Василь Харченко. – Тому особисто перевірю весь приватний сектор на наявність незаконного підключення до мережі. Окрім того, на черговій сесії сільської ради комунальне підприємство отримає ряд дозволів, що регулюватимуть його діяльність та співпрацю з населенням.
За інформацією Черкаської РДА.

Що п'ємо і чим дихаємо - основа нашого здоров'я! Попіклуйтеся про чисте повітря в своєму домі! Якісна вентиляція квартири без зайвих витрат.

Поділитись

Коментарі

Вгору