Жителя Золотоноші засуджено за схиляння іншої особи до вживання наркотичних засобів

13 березня 2018, 14:40

Золотоніським міськрайонним судом засуджено жителя м. Золотоноша за схиляння іншої особи до вживання наркотичних засобів надання приміщення для незаконного вживання наркотичних засобів.

В ході судового розгляду встановлено, що 28-річний чоловік, умисно, усвідомлюючи  суспільно-небезпечний характер свого діяння, в січні 2018 року  надав жителю м. Золотоноша приміщення квартири, що знаходиться в м. Золотоноша, в якій він проживає та яка належить йому на праві власності, для вживання наркотичного засобу.

Він же,  переслідуючи прямий злочинний умисел, направлений на схиляння до вживання наркотичних засобів, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, в січні 2018 року, перебуваючи в приміщенні  квартири під час вживання особливо небезпечного  наркотичного засобу «канабіс», шляхом пропонування та переконування, схилив до незаконного вживання особливо небезпечного накроктичного засобу «канабіс» хлопця, шляхом куріння за допомогою спеціального пристосованого засобу «бульбулятор».

За вказаних обставин чоловік вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 315 КК України, тобто схиляння певної особи до вживання наркотичних засобів та ч. 1 ст. 317 КК України, тобто надання приміщення для незаконного вживання та виготовлення наркотичних засобів.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив правопорушника, призначивши покарання у виді 3 років позбавлення волі та звільнив його від відбування з іспитовим терміном 1 рік.

За повідомленням Золотоніської місцевої прокуратури.

Поділитись

Коментарі

Вгору