Жителька американського міста-побратима Чигирина просить інформувати про події в Україні

13 березня 2014, 14:02

Жителька американського Себастопола (місто-побратим Чигирина) Валерія Чурма звернулася до жителів Чигирина. Він імені організації «Всесвітні друзі Себастопола» жінка висловила тривогу за долю чигиринців у зв’язку з останніми подіями в Україні. Пані Валерія закликала мешканців Чигирина інформувати громадськість Себастопола про розвиток ситуації в Україні і висловлювати свої думки з цього приводу, інформує "Ремарка".

Наводимо лист Валерії Чурми.

Дорогі друзі міста-побратима!

Ті жителі Себастопола, з якими ви зустрічалися, і які вважають вас нашими особливо близькими друзями, дуже стурбовані вашим благополуччям в ці непевні часи в Україні. Як ви знаєте, важко уявити, як проходить ваше щоденне життя, слухаючи засоби масової інформації.

Я вирішила написати вам від імені організації «Всесвітні друзі Себастопола», щоб надати вам можливість поділитися з вашими друзями в Себастополі тим, що переживаєте та відчуваєте. Я знаю, як важко ваша країна боролася за те, щоб отримати відкритий та демократичний уряд. Ми дуже засмучені тими подіями, які вам доводиться переживати зараз і молимося за мирне, швидке та дипломатичне завершення неспокійного стану у вашому уряді.

Ми б хотіли почути про все від вас, якщо ви маєте можливість та бажання поділитися з нами. Ви, можливо, зустрічалися з Давідом Абботтом, репортером нашої місцевої газети. Він також зацікавлений в тому, щоб почути вашу думку. Він хотів би написати статтю для газети «Sonoma West Times and News» (Новини та часи Західної Сономи) про те, як жителі нашого міста-побратима долають нинішню кризу. Я вважаю, кожному в Себастополі цікаво почути те, що ви можете сказати. Якщо ви бажаєте, ви можете залишитися анонімним або, якщо ви бажаєте, ми можемо використати ваше ім’я з тими висловами, які ви можете надіслати нам.

Якщо ви бажаєте поділитися вашими думками і/або почуттями з нами, будь-ласка, пишіть мені на електронну пошту [email protected]

Прошу, знайте, що наші серця та думки з вами. Завдяки нашим довготривалим братнім стосункам з великою кількістю друзів в Чигирині ми сприймаємо ваші переживання дуже особисто. Ми шкодуємо, що не можемо допомогти вам, і ми можемо лише сподіватися, що зрештою ви будете в безпеці і матимете кращі умови, ніж ті, з яких ви починали.

З найтеплішими побажаннями від вашого міста-побратима,

Валерія Чурма, «Всесвітні друзі Себастопола»

[email protected]

Поділитись

Коментарі

Вгору