Жителів сіл Уманського району можуть позбавити пільгового проїзду

31 жовтня 2018, 17:39

Жителів сіл Уманського району можуть позбавити пільгового проїзду

З 1 листопада жителів сіл Уманського району можуть позбавити пільгового проїзду. Це проблемне питання озвучив начальник Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ярошенко на засіданні колегії райдержадміністрації, повідомляє "Громадське Умань".

На сьогодні Управління праці та соціального захисту не може заключити договори із перевізниками на пільгове перевезення громадян, так як сільськими радами не було перераховано коштів у необхідному обсязі, передбаченому розрахунковою потребою на 2018 рік.

Жителів сіл Уманського району можуть позбавити пільгового проїзду

Сільськими радами сіл Городниця, Колодисте, Старі Бабани, Дубова коштів зовсім виділено не було.

- З 1 листопада 2018 року пільгове перевезення громадян в разі несплати коштів цими сільськими радами буде по Уманському району припинено, – зауважив Олег Якович.

Голова Уманської районної ради Оксана Супрунець звернулася до сільських голів сіл, що потрапили до списку неплатників, і закликала їх вирішити питання фінансування пільгового перевезення до кінця поточного тижня.

Двічі на місяць у пільгові дні право на безоплатний проїзд по району мають пенсіонери, інваліди, їх супроводжуючі, учасники бойових дій, діти-сироти, багатодітні родини, тому втрата можливості безкоштовно користуватися громадським транспортом буде відчутною для сотень жителів Уманщини.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору