Жителів Черкащини запрошують до участі у фестивалі вуличної їжі

23 жовтня 2018, 21:05

Жителів Черкащини запрошують до участі у фестивалі вуличної їжі

Фестиваль Святого Миколая традиційно відбудеться 15-16 грудня у першій козацькій столиці України Чигирині. Гостей тут чекатимуть не лише казкові враження, але й гастрономічні відкриття, анонсує "Ремарка".

Цьогоріч на гостину до Миколая вперше з’їдуться найкращі фудкорти з усієї країни – на території біля історичної Резиденції Богдана Хмельницького розгорне потужності фестиваль вуличної їжі "ПРОСТО ЇЖАк".

До участі в гастрофесті організатори запрошують всіх, хто готовий запропонувати якісний продукт, гідний сервіс та креативний підхід. І все це – у форматі вуличного харчування.

Щоб зголоситися до участі необхідно заповнити АНКЕТУ та чекати на дзвінок від координатора для узгодження деталей.

– Фестиваль Святого Миколая – захід з історією. Торік він увійшов до ТОП-5 найцікавіших зимових фестивалів України, встановив рекорд на найбільшу кількість подарунків дітям. А ще його називають "Лапландією в Україні". Саме тому учасникам фестивалю вуличної їжі потрібно буде не лише нагодувати понад 30 тисяч голодних гостей за два дні, але й здивувати креативністю та кулінарною майстерністю, – відзначають організатори заходу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору