Жителю Кам’янки, від якого завагітніла зґвалтована малолітня сестра, дали 10 років в’язниці

11 вересня 2023, 14:24

У Черкасах закінчився суд над 22-річним жителем Кам'янки, який протягом 2016 року кілька разів гвалтував свою троюрідну сестру. Тоді йому було 15 років, а його жертві не виповнилося й 14 років. Про це повідомляють журналісти Про все з посиланням на реєстр судових рішень.

Зловмисник тричі змушував родичку вступати з ним у статеві відносини. Після останнього разу дівчинка завагітніла. Вагітність, через її малолітній вік, довелося перервати.

Аби змусити дитину мовчати, злочинець погрожував, що осоромить її перед друзями. Коли його впіймали, експерти дослідили стан жертви та дійшли висновку, що в неї розвинулись психічні розлади із суїцидальною налаштованістю та галюцинаторними включеннями.

Обвинувачений свою провину визнав частково та намагався переконати суд, що все відбувалося нібито із добровільної згоди дівчинки. Проте сама вона, під час одного із засідань, заперечила це та попросила застосувати до кривдника реальне позбавлення волі.

Соснівський районний суд визнав чоловіка винним у злочині та призначив йому покарання у вигляді 10 років позбавлення волі. До моменту набуття вироку чинності він перебуватиме під домашнім арештом.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору