Жителі Сміли обурились через те, що регіонал під час похорону назвав загиблого бійця “Айдару” своїм другом

10 липня 2014, 11:17

Голова Черкаської облради Валентина Коваленко після вчорашнього прощання з загиблим на Донбасі героєм-захисником Євгеном Войцехівським розповіла про свої подвійні враження.

Про це вона повідомила у Facebook.

- З одного боку, охоплює жаль і розпач. Скільки ще наших хлопців мають загинути у цій неоголошеній війні? З іншого, я пишаюся тим, що серед наших земляків є справжні патріоти нашої Батьківщини, які не шкодують віддати за неї свого життя, - зазначила Коваленко.

Також голова облради обурилась виступом на похоронах міського голови Сміли Вадима Решетняка.

- Хотілося б додати, що одне з неприємних вражень від сьогоднішньої події те, що слово першому надали меру Сміли Вадиму Решетняку. Відданий регіонал, з вини яких і відбувається ця війна, назвав загиблого героя другом. Присутні обурилися такою зухвалістю. Вважаю, що таким людям не місце у владі, - зауважила Валентина Коваленко.

Також вона передала дружині покійного Євгена свідоцтво та нагрудний знак присвоєної йому Почесної нагороди «За заслуги перед Черкащиною».

Нагадаємо, 7 липня, близько 5-ї години ранку, бойовики-сепаратисти скоїли збройний напад на коменандатуру м. Щастя на Луганщині. Під час перестрiлки загинув смілянин Євген Войцехівський, якого вчора поховали у Смілі.

Поділитись

Коментарі

Вгору