Жителі одного з сіл Черкащини категорично проти встановлення антени телефонного зв’язку (відео)

01 лютого 2019, 12:10
Жителі одного з сіл Черкащини категорично проти встановлення антени телефонного зв’язку (відео)

Фото тематичне

Жителі Хацьок сформували колективне звернення і зібрали 300 підписів проти встановлення такої вежі на території села. Люди впевнені, що вона зашкодить здоров’ю місцевих жителів. Про це повідомляє "UA: Черкаси".

Вежу хочуть встановити на території приватного підприємства, яке межує з населеним пунктом. Жителька села Оксана Кулик проживає за 150 метрів від господарства. Жінка проти встановлення антени так близько до її будинку.

- Не вивчено, які будуть далі наслідки цього опромінення. У 2017 році фахівці рекомендували  встановлювати вишки не ближче 300 метрів до населеного пункту, - додала жінка.

За рішення щодо надання земельної ділянки під розміщення станції стільникового зв'язку депутати Степанківської ОТГ проголосували у листопаді минулого року. Зі слів Ігоря Чикаленка, голови Степанківської сільської ради, рішення підтримали, бо в населеному пункті проблеми з мобільним зв’язком.

Детальніше дивіться у сюжеті.

Поділитись

Коментарі

Ольга сказав:

Які 300 метрів? На покрівлі будинку навпроти 3-ї лікарні по Р.Люксембург (не знаю нової назви), на покрівлі училища біля кафе “Ліберті” на розі Шевченка-Новопречистинська, на трубі Припортової котельні, на покрівлі “Дружби народів”, тощо, – всі ці станції у безпосередній близькості від житлових будинків. Коли ставили – не питали народ. Про “300 метрів” тільки залишається мріяти…

Вгору