Жителі Мошнівського куща насмажили бійцям котлет і наварили вареників

17 березня 2015, 12:45

1

75 кілограмів вареників, 55 кілограмів пиріжків, 70 кілограмів налисників та 30 кілограмів котлет, а ще засоби гігієни, одяг та інші такі необхідні нашим військовим речі в Артемівськ та Авдіївку минулого тижня відвезли жителі Мошнівського куща. Там служать їхні односельчани.

3

– Готували все це 19 господинь з Мошен, Лозівка та Байбуз – одні з них пекли вдома пиріжки та варили вареники, а другі в орендованому приміщенні їдальні смажили котлети та млинці на налисники. Продукти приносили з дому, а чого не вистачало, то докупляли по ходу справи, – розповідає організатор благодійної акції Сергій Литвин.

2

Разом із гостинцями з дому військові отримали листівки та малюнки від найменших жителів Мошен.

4

– З великим задоволенням дітки малювали для своїх захисників малюнки та виготовляли поробки. Працівники садочка теж дружно взялися до випікання пиріжків, а батьки вихованців приносили з дому консервацію та речі першої необхідності, – розповідає методист ДНЗ «Лісова казка» Лідія Рощепій.

Активісти вже кілька місяців ведуть в селі волонтерську діяльність та допомагають бійцям АТО, інформують у Черкаській РДА.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору