По вулиці Героїв Дніпра незаконно орендували землю за 14 мільйонів

17 березня 2015, 13:07

земля

Рішенням господарського суду області задоволено позов першого заступника прокурора міста Черкаси, яким зобов’язано повернути у власність держави орендовану земельну ділянку вартістю майже 14 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

З’ясовано, що у 2005 році Черкаська міська рада уклала з товариством договір оренди земельної ділянки загальною площею 11 кв.м, що розташована по вул. Героїв Дніпра в м. Черкаси.

У подальшому прокуратурою виявлено факт порушення вимог земельного законодавства та договору оренди під час користування товариством вказаною земельною ділянкою.

Зокрема, у період з лютого 2010 по жовтень 2013 років товариство не сплачувало орендну плату за землю, в результаті чого виникла заборгованість у сумі 1,1 млн грн, а Черкаська міська рада, як розпорядник земель комунальної власності, не вижила заходів для розірвання вказаного договору.

З метою усунення встановлених порушень прокуратурою заявлено позов до суду про розірвання договору оренди землі та повернення об’єкту оренди у власність держави.

Наразі судом позов задоволено.

Крім того, господарським судом за участю прокуратури міста Черкаси задоволено позовні вимоги департаменту бюджетної політики Черкаської міської ради про стягнення з вказаного товариства заборгованих за договором коштів.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору