Жителі мікрорайону “Луначарський” дякують генералу за допомогу (лист)

14 квітня 2014, 14:15

Жителі мікрорайону «Луначарський» генерал-майору Василю Андрієнку підтримку та допомогу по благоустрою мікрорайону.

"Ми, жителі мікрорайону «Луначарський» висловлюємо щиру подяку керівництву Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, а особливо генерал-майору Андрієнку Василю Миколайовичу, за постійну підтримку та допомогу по благоустрою мікрорайону.

З турботою та величезною відповідальністю ректор академії пожежної безпеки ставиться до найменших проблем, які виникають у мешканців даного мікрорайону. З бажанням зробити життя людей більш комфортним та радісним керівництвом академії вже втілено в життя чимало добрих задумів та планів: облаштування дитячих майданчиків, встановлення пандусів для інвалідів, упорядкування прибудинкових територій, чистка дерев, для людей похилого віку встановлені поручні біля під’їздів, окрашені зупинки. А ці чудові клумби, тільки завдяки курсантам та студентам було приведено в належний вигляд територію, завезено землю та мінеральні добрива, вивезено силами пожежної академії сміття, та разом з ініціативними жителями мікрорайону посаджені чудові квіти.

Особливу подяку хочемо висловити за організацію та проведення концертів з армійською кашею та привітаннями. Спасибі Вам за співпрацю з іншими учбовими закладами, які знаходяться на даній території. Адже, це дуже важливо коли люди, які проживають в одному мікрорайоні спілкуються, допомагають одне одному (особливо це стосується молоді).

Бажаємо Вам міцного здоров’я, нових творчих задумів, подальшої впевненості у свої силах, успіхів у роботі по покращенню добробуту та процвітання нашого мікрорайону і рідного міста.

Божого Вам Благословіння!"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору