Журналісти порахували гроші Одарича та Радуцького

04 грудня 2014, 15:17
zEFM_2191

Фото: Вечірка

Сьогодні на засіданні сесії міськради депутати підтримали рішення "Про преміювання керівників Черкаської міської ради, встановлення їм надбавок, надання матеріальної допомоги".

Про це інформує кореспондент Про все.

Проект передбачає преміювання міського голови (Сергія Одарича), секретаря міської ради (Олександра Радуцького) та заступників мера (Тараса Хвиля, Станіслава Овчаренка та Юрія Гончара).

Слідом за міським головою секретар міськради Олександр Радуцький вирішив відмовитися від надбавки за високі досягнення й операції, від матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати і від надання допомоги оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати при наданні щорічної відпустки.

- Сьогодні відмовився від набавок лише я, оскільки не міг просити депутатів проголосувати за інших заступників міського голови. Це повинно бути їхнє бажання. Я відмовився, оскільки наразі це не на часі. А також, щоб Сергій Одарич не був одиноким у цьому рішенні. Мер відмовився, і я вважаю, що повинен відмовитися, - прокоментував своє рішення Олександр Радуцький.

Можливо, на наступному засіданні сесії міськради від надбавок відмовляться і заступники міського голови, сьогодні під час розгляду цього питання їх не було у залі.

За словами начальник відділу кадрової роботи Черкаської міськради Сергія Курчі, посадовці відмовилися від близько 4-4,5 тисяч гривень на місяць.

Тож журналісти сайту "Про все" вирішили підрахувати, якою є заробітна плата міського голови Сергія Одарича

Оклад - 3219 грн

Ранг (5) - 145 грн

Надбавка за вислугу (понад 5 років 15%) - 504 грн

Премія 100% - 3219 грн

Усього: 7087

Заробітна плата секретаря міськради Олександра Радуцького

Оклад - 2855 грн

Ранг (7) - 110 грн

Премія 100% - 2855 грн

Усього: 5820 грн

 

Поділитись

Коментарі

Вгору