“Давайте зробимо це в Черкасах!”: журналіст запропонував ковід-дисидентам відмовитись від масок і померти (ВІДЕО)

13 квітня 2021, 17:19

Журналіст Валентин Чернявський став свідком суботнього мітингу антивакцинаторів - черкасців, які закликали відмовитися від масок, оскільки вони незаконні. Коли йому надали слово, черкащанин запропонував зняти маски, щоб пошвидше вмерти.

За словами журналіста, він не приховував сарказму в словах. Проте заклик зрозуміли не всі присутні.

- Останнім часом у мене депресивний настрій, інколи навіть хочеться померти. І як добре, що ми всі зібралися в Черкасах! Бо якщо ми не будемо носити маски - помремо. Тому я викидаю маску геть - і давайте помремо разом у цьому чудовому місті! - звернувся до учасників мітингу Валентин Чернявський.За кілька годин допис поширили сотні людей. Разом з тим не всі зрозуміли заклик журналіста.

- Ніхто з організаторів мені не писав. Я тоді подумав, що, можливо, учасники мітингу мене не зрозуміли й вирішили, що я їх підтримую. Але виявилось, що не лише вони не зрозуміли - увечері мені написала якась жінка, що тепер я в чорному списку лікарів. Здається, людина навіть не слухала відео, - каже черкасець.

Журналістів "Про все" Валентин Чернявський запевняє: маску надягає завжди, коли заходить у будь-яке людне місце.

- Коли заходжу в магазин, у приміщення - я її надягаю. На вулиці, щоправда, не надягаю. Зате постійно з собою ношу антисептик, яким дезінфікую руки на вулиці. Хоча Черкаси - це місто, в якому хочеться померти, - жартує журналіст.

Раніше ми повідомляли, що у Черкасах діти влаштували небезпечні ігри на дорозі. Батько одного зі школярів відреагував на інцидент.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору