Жуковська зізналась, що читає в моменти радості і смутку

24 квітня 2014, 14:20

23 квітня у світі відзначали Всесвітній день книги. Про свої книжкові вподобання і перспективи друкованої книги розповіла Почесний президент ПАТ "Азот" Валентина Жуковська. Про це вона написала у Facebook.

"Змінюються часи, приходять нові звички. Це стосується і книг. Більшість з нас сьогодні вже важко можуть уявити життя без електронних книг. І я не виняток – вже декілька років поспіль переважну більшість нової інформації, у тому ж числі і літературні твори, я отримаю через айпед. Через це ми втрачаємо якийсь шарм, чарівність читання друкованої книги – зі своєю магією перегортання сторінок, абсолютно особливим запахом кожної книжки. На жаль, зникає культура відвідин бібліотек, публічних обговорень цікавих творів.

Проте, напевне, кожен з нас прагне періодично повертатися до цієї дивної магії, на дотик пальцями сприймаючи слова. І напевне кожен з нас має свій улюблений набір книг, які можна чекати багато разів, у моменти смутку та радості. Для мене такими книжками є Булгаківські «Майстер та Маргарита», «Собаче серце» або «Проби» Мішеля Монтеня. Але чи не найбільш затребуваною мною є «Аліса у країні чудес», Льюїса Керрола. Цю книгу можна буквально розібрати на цитати. Важко виокремити якусь одну, але по життю я дуже часто цитує це: «Якщо ви не знаєте куди йти, ви так і будете блукати колами»…

Хочеться, щоби в наш вік інформаційних технологій добра стара звичка читати друковану книгу залишалася, як і традиція до цього дня проводити книжкові ярмарки".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору