Жуковська просить підтримати інвесторів у важкі часи

13 березня 2014, 15:11

У Facebook шириться інформація, що у Вінниці Правий сектор заблокував відділення Сбербанк Росії, не пускаючи на роботу працівників та клієнтів. Зрозуміло, що всією державою шириться нова хвиля напруги – росіяни в Україні.

Про це повідомила Почесний президент ПАТ "Азот" Валентина Жуковська у Facebook.

"Знаю, що багато хто з нас намагалися за останні дні спілкуватися зі своїми російськими знайомими: переконували, що українські події є свідченням демократії та оновлення влади. І, очевидно я, як і більшість українців, у такому спілкуванні наштовхувалася на стіну непорозуміння з боку своїх російських знайомих. Нам всім є що сказати росіянам. Ми робимо поправку на державну російську пропаганду, яка інколи межує із шовінізмом. Але хто ж тоді ми, коли підтримуємо такі не зовсім адекватні дії, як у випадку зі Сбербанком у Вінниці? Хто для нас російський інвестор: роботодавець, який дає роботу тисячам наших громадян, чи агресор, інструмент недружнього впливу?Як нам визначитись в наших відносинах з ними з росіянами?

У мене є чимало знайомих росіян, які постійно працюють в Україні. На вихідні вони літають додому. Але у будні – розвивають українську економіку. Значна частина з них матеріально допомагає Майдану, приходила туди, шанує пам’ять Небесної сотні. Всім відомо, що серед усіх наметів на Майдані – є російський.

У цьому випадку, нам так само як і випадку із Кримом та Південним Сходом, слід шукати моменти, які нас об’єднують, а не роз’єднують. Ані Путін, ані Бабкіна з Хазановим – не є сутністю усієї Росії.

У нас на АЗОТі працюють представники багатьох національностей. Дуже багато етнічних росіян. Але при цьому – вони громадяни України, які люблять свою країну і підтримують сьогоднішні події.

Я знаю що ми пройдемо ці часи, в Україні будуть умови для всіх інвесторів. Багато росіян, європейців будуть мати бажання працювати в Україні, вкладаючи сюди свої кошти. Тому Welcome росіяни! Давайте підтримаємо наших інвесторів і не будемо чинити їм перешкод для роботи в Україні і для України. Ми ж усі – не одурманені ворожою пропагандою"

Вгору