“Воля” відповіла черкаському ДемАльянсу

13 березня 2014, 15:28

Черкаський осередок ДемАльянсу отримав відповідь від директора Черкаської філії ТОВ «Телесвіт»Миколи Громова щодо відключення трансляції українських каналів у Криму.

Про це йдеться у повідомленні ДемАльянсу на Facebook.

"Місія «Волі» полягає у забезпеченні доступу до кращих джерел інформації, розваг та комунікації для наших абонентів.

Компанія в своїй діяльності керується законами України та нормативними актами в галузі телекомунікації та зв’язку.

Щодо призупинення трансляції каналів в містах Севастополі та Сімферополі повідомляємо, що ми вимушені були це зробити з метою недопущення силового сценарію втручання в роботу нашої телекомунікаційної мережі в Криму та задля попередження призупинення надання послуг доступу до телепрограм та Інтернету в повному обсязі. Призупинення трансляції - вимушений крок для нас.

В регіональних підприємствах Севастополя та Сімферополя працюють співробітники «Волі». Тож компанія повинна подбати не лише про безперервне надання послуг, а й про створення максимально безпечних умов роботи для співробітників, що забезпечують доступ до телекомунікаційних послуг.

Також повідомляємо про прийняте рішення щодо призупинення ретрансляції телеканалів «ПКСВ», «РТР-планета» та «НТВ-Мир» в усіх пакетах «Волі». Вчора було здійснено повідомлення представників та правовласників цих ТБ-каналів.

З моменту офіційної публікації рішення Національною радою, нами проводитиметься інформування абонентів кожного міста присутності ВОЛІ про проведення конкретних технічних заходів по призупиненню ретрансляції.

З повагою,

Микола Громов, 

директор Черкаської філії ТОВ «Телесвіт»,

куратор Рівненської філії ТОВ «Телесвіт»,

Компанія «Воля»

Почалось. сказав:

Хай живе демократія!. В Австрії вдягли на Фірташа наручники за організацію ОЗГ. Підскажіть, а де Жуковська?

Вгору