Жуковська переконана, що Україна зможе обійтися без російського газу

23 квітня 2014, 12:35

Почесний президент ПАТ "Азот" Валентина Жуковська вважає, що Україна з часом зможе сказати Росії "лишіть собі свій газ". Про це вона написала у Facebook.

Вчора віце-президент США Байден виступив з промовою в стінах Верховної Ради. Він говорив і про виклики перед країною, і про підтримку народу України урядом та народом Америки, і про газ. Жодна країна не може впевнено розвиватися за відсутності енергоресурсів. Сьогодні газ альтернативного, не російського походження, для України є синонімом її економічної незалежності. За прогнозом експертів, видобуток блакитного палива в Україні після 2030 може перевищити 70 млрд. м3 на рік. Для цього потрібні значні щорічні інвестиції на рівні 2-2,5 млрд. Хочеться сподіватись, що наполеглива робота в цьому напрямку дасть нам можливість колись сказати Росії - лишіть собі свій газ.

Саме про це говорив пан Байден у Верховній Раді: "Ви намагаєтеся домогтися енергетичної безпеки і немає жодної причини чому ви не можете стати енергетично незалежні. Я справді так думаю. Це займе певний час. Потрібно буде приймати деякі важкі рішення, але це все разом у ваших силах, в силах влади Європи і США. І ми готові допомогти вам у досягненні цього. Уявіть собі, де ви були б сьогодні, якби могли сказати Росії: «Лишіть собі свій газ». Ви мали б перед собою інший світ. В наших силах це змінити. Це займе деякий час, але це в наших силах. Це важкі рішення, але вони в наших силах".

Поділитись

Коментарі

Вгору