Сотні черкащан стали заручниками проблем із донецьким банком

23 квітня 2014, 12:11

У Черкасах клієнти "Промекономбанку" уже три місяці не можуть отримати свої депозити, у яких закінчився термін розміщення, інформує Vechirka.net.

Через проблеми із донецьким банком у фінансовій пастці опинилися мешканці черкаської багатоповерхівки ОСББ «Весна». Вони відкрили у банку рахунок, на якому зберігалися кошти для поточного обслуговування будинку. Тепер, залишившись без доступу до власних коштів, 540 мешканців будинку можуть залишитися без світла.

– Увесь будинок живиться електроенергією лише з одного електрокабелю, тоді як має бути ще один, резервний. У кожній квартирі працюють потужні побутові прилади, тому кабель може в будь-яку хвилину не витримати великого навантаження, – розповідає голова ОСББ «Весна» Віктор Чеберяк.

За його словами, мешканці будинку навесні планували завершити встановлення резервної електромережі, але банк «заморозив» їхній рахунок, на якому зберігається більше 60 тисяч гривень.

– Ми зверталися у центральний офіс банку, розташований в Донецьку. Там лише відписуються, що проблем із виплатою немає, а на прохання перерахувати кошти в інший банк – відмовили. А у черкаському відділенні банку працівники самі у відчаї: кажуть, що вже три місяці не отримують зарплати і самі не знають, чим усе закінчиться, – каже мешканка будинку Галина Гушлевська.

Наразі «Промекономбанк» шукає шляхи для відновлення виплат своїм клієнтам. За словами начальника управління національного банку України в Черкаській області Сергія Забудського, банк уже залучив інвестора, який найближчим часом допоможе врегулювати відносини з клієнтами та продовжити свою роботу. На сьогодні банк продовжує існуючі договори банківського вкладу та пропонує вкладникам розмістити у вклади нараховані відсотки та депозити, строк яких закінчився. Крім того, банк пропонує своїм вкладникам індивідуальні графіки повернення коштів та нарахованих відсотків за договорами.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору