Жоден призовник із села на Черкащині не піде на службу до ЗСУ (відео)

16 жовтня 2018, 21:07

Жоден призовник із села на Черкащині не піде на службу до ЗСУ (відео)

Жоден призовник із села Хутори Черкаського району не піде на службу до Збройних сил України цієї осені. За словами Євгенія Курбета, обласного військового комісара, станом на жовтень жоден район не готовий на 100 відсотків до виконання заходів призову. Лише два райони Черкащини забезпечили призов на 70 процентів, 16 районів – на 50 і два на 30 відсотків. Про це йдеться у сюжеті телеканалу "Рось".

- На території нашої країни є загарбник, тому, діти зараз звертають на це велику увагу. Вони більше розуміють для чого це потрібно. Маю надію, що наші діти, яких ми випускаємо більше будуть звертати на це увагу, - зазначив учитель із села Хутори Олексій Іщенко.

За словами сільського голови Олександра Литвиненка, у населеному пункті зареєстровано 56 осіб, яким виповнилося 20 років. Загалом у Хуторах 2500 жителів, 500 з них діти.

Зазначимо, що цьогоріч призовний вік для України становить 20-27 років.

Коментарі

Евгений Лисовский сказав:

Заткнитесь, дегенераты !
Если вы такие великие патриоты Украины , отправляйте своих детей в армию и не до флот!!! Пусть они сидят на передовой и пусть их калечат и убивают , может получат 100 тыс грн серебрянников .

yTb сказав:

А чому не хочуть служити?? Ви там помiркуйте! Бо самi цi депутати нiколи не служили,а пизд*ть тобi йти…а потiм i воювати…а їм просто жити..Козли!

аякжежвонижедіти сказав:

Дорослі” накосячили”, а діти мають бути цапами відбувайлами…

Вгору