Жінка-медик із Черкащини рятує бійців на передовій і утримує порядок в чоловічому колективі

03 грудня 2018, 20:00

Лариса Устроєва родом з Черкащини. Одружена, чоловік також військовий. Познайомилися вони з Євгенієм під час служби в підрозділі. Побралися і тепер служать на одному опорному пункті разом, інформує "7 днів".

Лариса Устроєва знаходиться на передовій між ворожими терористичними військами й мирною Україною. Жінка має двох дітей — доньку й сина. Донька також військовослужбовець, медик за фахом, але зараз вимушена не лише служити, а й доглядати 12-річного брата, поки батьки захищають країну.

Із самого початку війни на Донбасі Лариса Устроєва прагнула потрапити до війська, та їй відмовляли. Тому, вона, щоб допомагати й бути корисною бійцям, стала волонтером. А в грудні 2016 року, завдячуючи матері загиблого героя-кіборга, яку вона випадково зустріла у військкоматі, Ларисі вдалося потрапити до Збройних сил. Зараз вона бойовий медик і знаходиться на передньому рубежі захисту.

Окрім виконання службових обов’язків, Лариса взяла на себе ведення всього господарства, завдяки чому хлопці завжди вчасно нагодовані й на пункті панують повний порядок і дисципліна.

Зараз Лариса потрапила до госпіталю: під час обстрілу зазнала травми й тепер вимушена лікуватися. А її бійці опановують премудрість приготування справжнього українського борщу.

Коли видається вільна хвилинка жінка пише вірші й прозу.

Нагадаємо, що на Черкащині збирають гуманітарну допомогу для військових.

Пункти збору продукції організовані у приміщенні Степанецької сільської ради (в робочі дні з 8:00 до 17:00), магазині в селищі Степанецьке. В інших селах Степанецької ОТГ - продукцію можна приносити до приміщень сільських рад місцевих старостинських округів.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору