Жашківчани попрощалися ці своїм Героєм-гранатометником

13 лютого 2015, 12:44

1423821477_zhashkiv

7 лютого 2015 року загинув учасник антитерористичної операції на сході України жашківчанин Кравченко Віталій Олегович, який проходив службу на посаді гранатометника механізованого відділення механізованого взводу 2 механізованої роти механізованого батальйону військової частини польова пошта В 4673, пишуть cherkasy24.info.

Віталій Кравченко народився у місті Жашкові , закінчив місцеву школу, проходив військову службу в роті почесної варти Президентського полку (військова частина А 0222 місто Київ).

149

З 1 серпня 2015 року на підставі Указу Президента України № 607/2014 від 21.07.2014 року, згідно наказу Жашківського ОРВК №59 був призваний по мобілізації у Збройні Сили України і направлений у військову частину А 1556 міста Мукачева Закарпатської області. За час проходження служби виконував завдання за призначенням у складі військової частини в Донецькій та Луганській областях.

Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Синчак, заступник голови районної ради Катерина Ковтун у своїх зверненнях подякували батькам Віталія за гідне виховання сина та низько вклонились загиблому воїну, що віддав найдорожче, що є у людини – життя за мирне небо над головою.

Поховали Віталія Кравченка у селі Тетерівка Жашківського району, де проживає його бабуся. Тетерівчани зустрічали героя від шкільного віку до пенсіонера стоячи по обидві сторони дороги від початку села аж до кладовища та тримаючи в руках свічки пам’яті.

Миру всім і нехай ім’я Віталія Кравченка залишиться в людській пам’яті як ім’я ГЕРОЯ!

Коментарі

Вгору