Жахливе вбивство на Черкащині: чоловік стікав кров’ю біля розкритої Біблії

16 лютого 2017, 22:57

52-річного жителя села Вікторівка Маньківського району побили, а після відрубали кисть руки сокирою. Настільки жорстока розправа шокує. У день вбивства 52-річний Валентин був удома, відпочивав перед початком трудового тижня. Мертвим його виявила знайома, яка вирішила дізнатися, чому він не вийшов на роботу, пише Комсомольська правда в Україні.

На підлозі, стінах і стелі - бризки крові. По будинку всюди валялися особисті речі господаря, книги з шафи, посуд. Там же лежало і бездиханне тіло Валентина. Чоловік помер від множинних поранень і больового шоку, кисть руки була відрубана. За словами рідні загиблого, поряд з ним лежала і залита кров'ю Біблія.

- Була відкрита Біблія... вся в крові. І голова його лежала на Біблії, - розповіла пресі Світлана, дочка загиблого.

52-річний Валентин жив через кілька будинків від своєї мами і доньки. Чоловік допомагав жителям села по господарству, був з усіма привітний, товариський. Кому ж він міг "перейти" дорогу? Вже після затримання підозрюваних співробітники поліції змогли розкрити деякі подробиці вбивства.

Поки 52-річний Валентин сидів у себе вдома, в одному з сусідніх сіл в кафе зібралася компанія з чотирьох чоловік: троє чоловіків і жінка. Товариші пили, веселилися, але в якийсь момент розмова зайшла про Валентина, з яким у деяких з них був давній конфлікт. Сівши в авто, вирушили в "гості".

Головними підозрюваними виявилася 33-річна жінка і 37-річний чоловік, що живуть в селах недалеко від Вікторівки. Хто конкретно завдавав удари сокирою - встановлює слідство. Після розправи, топорище кинули в піч і спалили, намагаючись таким чином позбавитися від відбитків.

Прес-служба поліції Черкаської області виклала відео з підозрюваними "зі спини". Один з чоловіків на записі розповів, що, до господаря будинку вони приїхали вчотирьох. Правда, сам він зайшов в приміщення, коли Валентин вже лежав на підлозі.

- ...Його били, я відтягував, потім побачив відрубану руку, надав медичну допомогу, але було вже пізно, він був мертвий. Я його взагалі не знав (загиблого - ред.), - Розповів один з чоловіків.

На питання, як він потрапив в будинок до незнайомої людини, чоловік вказав на жінку з компанії - мовляв, це вона з загиблим якісь відносини з'ясовувала. Сама жінка на камеру не захотіла відповідати на питання, чому її затримали.

У поліції вже відкрили кримінальну справу за статтею "умисне вбивство". Підозрюваного чоловіка заарештували. Жінка отримала домашній арешт.

У прес-службі поліції кажуть, що вбивство дійсно лякає, але сліду сатанізму в події немає. Навряд чи Біблію поклали спеціально - мовляв, в кімнаті був бардак, речі розкидані, могла під ним і випадково опинитися.

Жителі села кажуть, що Валентина поховали 14 лютого, в День св. Валентина.

Відео - Надзвичайні новини. ICTV

Коментарі

Вгору