Земля біля мікрорайонів “Поляна” і “Дахнівка” повернули державі

16 червня 2015, 09:32

земля

Упродовж 2014-2015 років органами прокуратури Черкаської області з метою вилучення незаконно відчужених земель лісогосподарського призначення до суду подано 140 позовів, за результатами розгляду яких до складу лісу повернуто понад 50 га земельних ділянок.

Зокрема, за позовом прокурора скасовано протиправні розпорядження Черкаської районної державної адміністрації та повернуто до державної власності 6 земельних ділянок, які розташовані поруч з мікрорайоном «Поляна», та 8 розташованих поруч з мікрорайоном «Дахнівка» у місті Черкаси.

Вказані ділянки відносяться до земель лісогосподарського призначення, однак були протиправно передані у приватну власність для індивідуального будівництва маєтків окремих громадян.

Таким чином, завдано збитків не лише державі, а й позбавлено громадян, в першу чергу місцевих жителів можливості скористатися своїм конституційним правом на загальне користування цими лісами.

Наразі на розгляді суду перебуває ще 10 позовних заяв прокурорів з вимогою повернути у державну власність земельні ділянки лісогосподарського призначення загальною площею 22 га.

Робота на вказаному напрямі триває.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

 

                                                        

Поділитись

Коментарі

Вгору