Зеленський звільнив Залужного

08 лютого 2024, 18:58

Сьогодні, 8 лютого, Президент України Володимир Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади головнокомандувача Збройних сил України. Його посаду обійме командувач Сухопутних військ, генерал-полковник Олександр Сирський.

Про це він повідомив у своєму традиційному відеозверненні.

"Я вдячний генералу Залужному за два роки захисту. Я вдячний за кожну перемогу, яких ми досягли разом і завдяки всім українським воїнам, які героїчно витягують цю війну на собі. Відверто поговорили сьогодні про те, що потребує змін в армії. Термінових змін. Я запропонував генералу Залужному бути й надалі разом у команді Української держави. Буду вдячний за його згоду", - зазначив Володимир Зеленський.

Він також повідомив, що відсьогодні до керівництва Збройними силами України приступає нова управлінська команда.

"Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та на Ставці. Я провів десятки розмов із командирами різного рівня. Зокрема, сьогодні говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським. Усі вони розглядаються на керівні посади в армії та служитимуть під проводом найбільш досвідченого українського командувача. Він має успішний досвід захисту – провів Київську оборонну операцію. Він має також і успішний досвід наступу – Харківської визвольної операції.

Я призначив генерал-полковника Сирського Головнокомандувачем Збройних сил України. Сьогодні ж говорив із генералами Мойсюком та Забродським. Їх досвід – на службі державі. 2024 рік може стати успішним для України лише за умови ефективних змін в основі нашої оборони, якою є Збройні сили України", - наголосив Президент України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван Мазепа :

Від перестановки доданків, концепція зе-за-по- рейху, не змінюється.
Оновлюється лише кількість геноцидо-творящих на руку пуйла. Було: зе-за-по-рейх, стало: зе-за-по-си-рейх…

Вгору