“Збитки на чверть мільйона”: поблизу Черкас спіймали браконьєрів (фото)

08 січня 2020, 18:33

Ввечері 7-го січня, під час патрулювання прибережної зони річки Дніпро в районі села Сокирне, інспектори водного патруля спільно з працівниками екологічної служби зупинили підозрілий автомобіль, який виявився вщент заповнений незаконно виловленою рибою. Збитки оцінюються у понад 250 тисяч гривень.

Правоохоронці вже неодноразово припиняли факти браконьєрства в цих місцях, тому постійно вживалися заходи для виявлення та затримання зловмисників, повідомляють у патрульній поліції Черкаської області.

Любителями незаконного лову виявилися 53 та 29-річні місцеві жителі. Чоловіки перевозили в багажнику авто та причепі заповнені мішки з незаконно виловленою рибою видів: плітка 2134 шт., густера 1557 шт., щука 13 шт., судак 33 шт.
Наразі відомо, що сума завданої шкоди державі незаконним уловом перевищує 256 тисяч гривень.

Риба здана під реалізацію до рибоприймального пункту, після чого гроші перераховуються до державного бюджету.

Вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками статті 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

Коментарі

Ольга сказав:

От цікаво, хоч один браконьєр сидить у в”язниці? За вкрадений велосипед (читала колись) людину засадили на 5 років, а тут відвертий, цинічний (як ще назвати таке відношення до заборони вилову риби), зухвалий злочин і, скоріш за все, випишуть штраф на 1500 грн. Тільки паплюжать нашу націю. Соромно за них.

Вгору