Зброя, боргові розписки і “смотрящий”: на Черкащині затримали серійних розбійників (фото)

07 вересня 2019, 20:09

За наявною у слідства інформацією затримані протягом декількох місяців вчинили серію нападів на жителів Черкащини  з метою заволодіння їхнім майном.

Двох жителів Сміли обґрунтовано підозрюють у вчинені серії кримінальних правопорушень, вчинених на території Черкаської області. За наявною у слідства інформацією, затримані можуть бути причетні до вчинення крадіжок, пограбувань та розбійних нападів. Один із затриманих іменує себе кримінальним авторитетом міста, так званим «смотрящим».

Зловмисників затримували із залученням  спецпризначенців. Під час проведення санкціонованих обшуків поліцейські виявили крадені речі, зброю, реєстраційні документи на автомобілі, декілька водійських посвідчень на різних осіб, кредитні картки, гроші, мобільні телефони з різними номерами, а також боргові розписки громадян.

Зловмисників затримано відповідно до статті 208 КПК України, їм оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого статтею 186(Грабіж) Кримінального кодексу України. Поліцейські перевіряють членів групи на причетність до інших тяжких і особливо тяжких злочинів, вчинених на території Черкаської та інших області країни.

За інформацією Сектору комунікації поліції Черкаської області

Коментарі

Вгору