“Нищили усе на своєму шляху” – на Черкащині підлітки розгромили завод

07 вересня 2019, 21:32

На Черкащині підлітки 12-15 років розгорили Монастирищенський машинобудівний завод. Охоронці спіймали 6-х осіб, коли ті трощили електрощитові підприємства в зачиненому цеху. Ще трьох зловмисників знайшли на даху заводу, - повідомляє Gazeta.ua.

"Загальна сума збитків – близько 500 тисяч гривень, – бідкається директор підприємства Володимир Трохимчук. Вандали добре знали, коли можна починати трощити. О 17:00 робітники вимкнули щитову з електронапругою, о 18:00 охоронці обійшли територію заводу. Все було спокійно. А вже о 19:10 налетіла банда, яка нищила на своєму шляху все. Вони явно не на шматок хліба собі крали. Я ще не знаю, кому вигідно розтрощити ковальсько-штампувальний цех".

Директор говорить, що підприємство відновить свою роботу не швидко.

"Треба думати, де брати гроші на відновлення. Надії на те, що збитки відшкодують батьки затриманих немає. Звісно, буде слідство й суд, але це триватиме довго. До того ж майже всі вони із неблагополучних родин. Їм просто ніде взяти ці гроші".

Довідково: За часів Союзу і в перші роки незалежності Монастирищенський машинобудівний завод випускав різноманітні котли опалення. Для міста це було бюджетоутворююче підприємство. Згодом воно зупинилося. Останнім часом дирекція знову налагодила випуск котлів.

Коментарі

Вгору