Збільшення зарплат та зменшення цін, – чого чекають канівчани від 2016 року (опитування)

31 грудня 2015, 10:30

5161.f6ee65d63ca782836c9b70fce7ef8823.png«Чого доброго особисто ви очікуєте в новому 2016 році?». Із таким запитанням «Дніпрова Зірка» звернулася до жителів Канева та сіл Канівського району.  

Іван Артемович Поліщук, пенсіонер, м. Канів:

У новому 2016 році хочеться стабільності в державі. Щоб збільшились пенсії, зарплати, перестали рости ціни. А ще хочеться здоров`я і ще раз здоров`я.

Тетяна Борисівна, технічний працівник школи, с. Беркозівка:

Нічого доброго при нинішній владі я не очікую. Маю надію лише на сина. Він у 2016 році закінчить технікум і отримає диплом бакалавра. Вірю, що в нього в житті все складеться. Цим і тішусь.

Оксана Василівна Загородня, завгосп дитсадка "Білочка", с. Степанці:

У 2016 році планую розпочати вдома капітальний ремонт. А щоб мій задум здійснився, від  держави очікую збільшення зарплати.

Ніна Миколаївна Пискун, пенсіонерка, с. Грищинці:

Зараз у нашій країні такий занепад, ніби ми очікуємо не нового 2016 року, а нового 1937 року. Але все одно, як і всі нормальні українці, сподіваюся на покращення життя. А ще хочу, щоб медицина стала доступною для простих людей.

Людмила, реєстратор амбулаторії, с. Таганча:

У новому році чекаємо на покращення фінансування. У нас у селі Таганча є медична амбулаторія. На жаль, функціонує лише її частина. Гостро не вистачає устаткування й молодих спеціалістів. Особисто для себе: в 2016 році дуже хочеться з'їздити в подорож до Львова.

Дмитро Васильович Рекечінський, пенсіонер, м. Канів :

У свої 82 роки очікую на покращення в медицині. А ще хочу, щоб Росія нарешті від нас відчепилася.

Марина Михайленко, працівниця ТОВ "Ергопак", м. Канів :

Очікую, що 28 липня 2016 року мій чоловік Олександр Михайленко повернеться із зони АТО. А також очікую на повернення з війни свого брата Варлама. Хлопців мобілізували до лав Збройних Сил України влітку цього року. Зараз вони захищають східні кордони нашої Вітчизни.

Ярослав Гончар, приватний підприємець, м. Канів

Чомусь так хочеться теплої погоди. Можливо, з приходом весни все зміниться на краще. Дуже чекаю весну і літо.

Опитувала Анастасія Коробова-Ярмоленко

Поділитись

Коментарі

Вгору