Завтра у Золотоноші зустрічатимуть військовослужбовців 156 зенітно-ракетного полку

16 листопада 2015, 22:00

1

Військовослужбовці 156 зенітного ракетного полку повертаються до постійного місця дислокації із зони проведення АТО. Золотоноша, котра віднедавна стала для них рідною домівкою, зустрічатиме своїх бійців 17 листопада о 9.00 у міському Будинку культури, інформує Золотоноша.

Військова частина А1402 до початку збройного конфлікту розташовувалась у Донецьку, оберігаючи повітряний простір східних рубежів. Опинившись в оточенні сепаратистськи налаштованих мешканців, військовики змушені були діяти швидко, але не похапцем. Це, як і особиста витримка кожного, дозволило врятувати і техніку, і особовий склад від захоплення антидержавними елементами.

З квітня 2014-го військовослужбовці виконують бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції. За цей час ними збито 12 безпілотних літальних апаратів противника. За особисту мужність і героїзм, виявлені при захисті державного суверенітету України, військовослужбовці отримали нагороди та відзнаки міністра оборони України та начальника Генерального штабу.

Підрозділ почав процес передислокації на Черкащину навесні минулого року.

За 12 місяців власними титанічними зусиллями, а також за допомогою місцевих комунальних служб та небайдужих золотонісців територія частини змінилася суттєво.

Поділитись

Коментарі

Вгору