Завтра на Черкащині стартують вибори у п’ятнадцяти ОТГ

08 вересня 2017, 17:48

Фото: Про все

З суботи 9 вересня, розпочинається виборчий процес перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів, які призначені на 29 жовтня 2017 року у 201 об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) в усіх без виключення областях України. З них на Черкащині обиратимуть у 15 ОТГ, інформує Центральна виборча комісія.

Відповідно до нього, до 16 вересня включно районні виборчі комісії повинні утворити сільські, селищні, міські виборчі комісії (ТВК) та сформувати їх склад.

Подання до ТВК документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови триватиме до 4 жовтня включно. А до 5 жовтня включно територіальні виборчі комісії прийматимуть рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови або про відмову в реєстрації.

Загалом, за попередніми підрахунками, у цих виборах зможуть взяти участь понад 1 млн 330 тисяч осіб, тобто близько 4 % усіх виборців України. Зазначена кількість виборців перевищує кількість виборців шести обласних центрів України разом узятих. Зокрема, Тернополя, Херсона, Хмельницького, Черкас, Чернівців та Чернігова.

Нагадаємо, що згідно постанови ЦВК вибори пройдуть у 15 об'єднаних територіальних громадах Черкаської області, зокрема у Мліївській (Городищенський район), Бузівській (Жашківський район), Соколівській (Жашківський район), Жашківській, Кам’янській, Ліплявській (Канівський р-н), Карашінській (Корсунь-Шевченківський район), Моринській (Корсунь-Шевченківський район),  Іваньківській (Маньківський район), Паланській (Уманський район),  Степанківській (Черкаський район),  Іркліївській (Чорнобаївський район), Водянській (Шполянський район), Матусівській (Шполянський район), Зорівській (Золотоніський та Драбіський райони).

Поділитись

Коментарі

Вгору