Завтра черкасці матимуть точні графіки відключення світла

17 грудня 2014, 10:44

черкасиобленерго-1024x666

Вже завтра ПАТ "Черкасиобленерго" обіцяє дати точні графіки відключення світла. Розмістити їх обіцяють на сайті ПАТ.

Про це мітингувальникам повідомив в.о. голови правління "Черкасиобленерго" Ігор Карпенко, інформує кореспондент Про все.

Він розповів, що на цій посаді він лише з 8 грудня.

- Сьогодні було проведено селекторну нараду, було складено графік, його буде доведено до населення. Лікарні від світла не вимикають, - зазначив новопризначенний керівник "Черкасиобленерго".

Він заявив, що графіки існували ще кілька місяців тому. Але він так і не зміг пояснити містянам, чому ці графіки так і не були доведені до відома людей.

Дати роз'яснення з цього приводу спробував заступник голови ОДА Віталій Коваль. Він зазначив, що проблема в тому, як працюють місцеві РЕМи. Також він наголосив, що нові графіки будуть розміщені на під'їздах.

- Спільно з обленерго ми будемо розбиратися, чому, зокрема по Черкасах, не було доведено, що в ту чи іншу годину буде вимикатися світло, - зазначив Віталій Коваль.

На завершення активісти вручили в.о. голови правління свічку.

Поділитись

Коментарі

Олександр сказав:

Відключення – це пів біди. А от чітко витримуваний графік дозволить зберегти побутову техніку, планувати раціонально свій час та головне – нерви. Не зрозуміло, чому цілий штат обленерго не в змозі це зробити, хоча б на своєму сайті…

Вгору