Завтра черкащанам пропонують пострайкувати

12 лютого 2014, 15:15

Черкаські опозиціонери закликають місцевих робітників та підприємців завтра, 13 лютого, об 11.00 на певний час залишити свої робочі місця і вийти на Соборну площу, щоб долучитися до всеукраїнського попереджувального страйку на знак протесту проти чинної влади.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив голова обласної організації партії "УДАР" Віталій Іляшенко. 

Ініціатором проведення страйку виступила партія Віталія Кличка "УДАР". Наразі по всій Україні створюються оргкомітети страйккому. На всеукраїнському рівні такий оргкомітет очолює народний депутат Сергій Каплін, на Черкащині керівником обласного страйккому обрано Петра Чернявського, який наразі веде переговори з Федерацією профспілок, роботодавцями, підприємцями, Спілкою малого та середнього бізнесу "Фортеця".

- Ми ініціюємо попереджувальний страйк у знак протесту проти режиму Януковича, який здійснив спробу конституційного перевороту та замах на конституційні права громадян. Цими діями він розпочав війну проти власного народу, - зазначив Віталій Іляшенко.

За словами голови Черкаського обласного страйккому Петра Чернявського вимогами страйку є:

- припинення репресій;

- притягнення до відповідальності порушників закону;

- прийняття рішень, які унеможливлять концентрацію влади в руках однієї людини.

- Ми закликаємо усіх підприємців завтра залишити свої робочі місця на певний час та вийти на страйк. Якщо умови страйкарів не будуть виконані, то ця акція переросте у безстроковий страйк, - наголосив Петро Чернявський.

Він зазначив, що страйк є відповіддю людей на той рівень життя, свободу слова та тенденції, які існують в суспільному житті, соціальній політиці, економіці тощо.

Довідково:

Страйк — організоване масове або часткове припинення роботи чи інша протидія нормальному (традиційному) перебігу виробничого процесу з метою домогтися виконання певних вимог.

P.S. А долар тим часом росте, і економіка падає... І невідомо, чи готові ініціатори страйку потім працевлаштувати тих, кого можуть звільнити за участь у акції. Оскільки уміння брати на себе всю повноту відповідальності ніколи не було притаманне нашим політикам.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору