Завершився літній блок зйомок фільму за сценарієм казкаря з Умані

02 липня 2018, 23:14

В Умані завершився блок зйомок весна-літо дитячої казки “Пекельна хоругва, або Козацьке Різдво”, повідомляє Вечірня Умань.

Цей проект став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Режисер фільму – Михайло Костров, продюсер – Євген Д’яченко. Сценарій картини написаний одним із найвідоміших казкарів України Сашком Лірником (Олександром Власюком) з Умані, за мотивами його ж твору “Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід”.

Сума державної фінансової підтримки фільму є 100% і становить 32 млн. грн.

Химерна казка наповнена українським народним гумором та козацькою героїкою, фантастичними героями та несподіваними персонажами і закорінена в український фольклор та народну міфологію й вірування.

Козацький рід існує на світі доти, доки в ньому народжуються козаки-лицарі, які захищають свою землю від ворогів-нападників. А козакам, які поклали свої голови в бою, прощаються всі гріхи. Розлючений цим Чорт укладає парі зі Святим Петром, що зможе полонити і утримати до Різдва найкращого і найхоробрішого козака Семена. Так, Чорт отримає можливість знищити весь козацький рід на землі. Але на відважного козака не діють чари і його неможливо залякати чи купити…

Картина призначена для сімейного перегляду. Завершення виробництва заплановане на кінець 2018 року.

anna сказав:

Жах, у назві слово Різдво з маленької літери?!

Вгору