Завершилися змагання з футболу на кубок ТОВ «Черкасиенергозбут»: відомі переможці

01 листопада 2021, 20:39

Учора, в останній день жовтня, завершилися змагання з футболу на кубок ТОВ "Черкасиенергозбут" серед дітей 2009-2010 року народження.

Турнір тривав протягом трьох днів і участь у ньому взяли юні футболісти з Черкас, Умані, Золотоноші, Городища, Монастирища та Білозір'я.

У перших трьох турах визначилися гравці Золотої та Срібної ліг. До Золотої ліги потрапили по 2 команди, що посіли перші місця у своїх групах. Відтак, з групи "А" лідерами стали ФК "Дніпро-80-3" та ФК "Титани", з групи "Б" – ФК "Дніпро-80-2" та ФК "Зоря-Академія". До Срібної ж ліги потрапили ДЮСШ "Умань", ФК "Атлетик", ФК "Дніпро-80-1" та ДЮФК "Кобзар".

Найбільш запеклі двобої припали на другу половину суботи та неділю, оскільки саме в них визначалися переможці й призери обох ліг.

Найприємнішою несподіванкою виявилася переможна хода підопічних ТОВ "Черкасиенергозбут" - золотоніських "Титанів". У груповому етапі вони спромоглися вибороти дві перемоги і один матч зіграли внічию. Проте висока футбольна майстерність вихованців Золотоніської ДЮСШ дозволила "Титанам" вибороти головну нагороду турніру.

Результати змагань — такі:

Золота ліга:

• І місце – ФК «Титани», м. Золотоноша;
  • ІІ місце – ФК «Зоря-Академія», с. Білозір'я;
  • ІІІ місце – ФК «Дніпро-80-2», м. Черкаси;
  • ІV місце – ФК «Дніпро-80-3», м. Черкаси.

Срібна ліга:

• І місце – ДЮСШ «Умань», м. Умань;
  • ІІ місце – ФК «Атлетик», м. Черкаси;
  • ІІІ місце – ФК «Дніпро-80-1», м. Черкаси;
  • ІV місце – ДЮФК «Кобзар», м. Монастирище.

Два футболісти ФК "Титани" були відзначені індивідуальними нагородами: кращим півзахисником визнано Даніла Гонщика, а кращим гравцем турніру став Дмитро Саченко.

Кращим нападником визнали Ростислава Хижняка з команди "Дніпро-80-2", кращим бомбардиром став Матвій Байда з ДЮСШ "Умань", кращим воротарем обрали Артема Приймича, який захищав ворота ДЮФК «Кобзар». Кращим захисником виявився Артем Чертков з команди "Атлетик", а кращим гравцем команди "Дніпро-80-3" визначили Дмитра Савченка.