Завершуються роботи із поточного середнього ремонту на автодорозі “Київ-Знам’янка”

01 жовтня 2019, 08:29

На автодорозі державного значення загального користування Н-01 Київ-Знам’янка завершуються роботи із поточного ремонту на ділянці км 153+717 – км 163+650 від шляхопроводу у місті Городище у напрямку Києва.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 634-р від 14.08.2019 року, кошти з Державного бюджету передбачені на відновлення покриття лише на 1 км автодороги. Тож роботи на автодорозі державного значення Н-01 "Київ-Знам’янка" наразі проведено на ділянці у межах доведеного фінансування. При збільшенні фінансування з Державного бюджету роботи з відновлення покриття на цій ділянці автодороги будуть продовжені.

На автодорозі Н-01 "Київ-Знам’янка" у місті Городище проведено роботи із посилення основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг», влаштовано вирівнюючий та верхній шари асфальтобетонного покриття, ліквідовано 300 метрів пучин на проїжджій частині автодороги із заміною всього конструктиву дорожнього одягу та влаштуванням дренажних воронок.
Наразі проводяться роботи із укріплення та планування узбіч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Уманщині ремонтують дорогу міжнародного значення

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Через постійне недофінансування автодорожньої галузі, капітальний ремонт автодороги Н-01 "Київ-Знам’янка" не проводився. Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Н-01 зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору