На Уманщині ремонтують дорогу міжнародного значення

25 вересня 2019, 21:32

На міжнародній автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 520+101 у Христинівському районі продовжується реконструкція шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього, - інформує прес-служба САД у Черкаській області.

Наразі завершили влаштування монолітної плити прогонової будови мосту. Наразі проводять роботи з відсипання конусу, влаштовують бетонне укріплення конусу, проводять влаштування арматурного каркасу тротуарного блоку плити прогонової будови, влаштування основи дорожнього одягу. Також продовжують роботи з побудови нової конструкції шляхопроводу.

На період виконання робіт із реконструкції шляхопроводу проїзд по штучній споруді закрили для всіх видів транспорту. Рух автотранспорту скеровано тимчасовою об’їзною дорогою з асфальтобетонним покриттям, яку влаштовано поруч. На ній влаштовано тимчасовий залізничний переїзд через залізницю на час проведення реконструкції шляхопроводу, який освітлюється вночі, має шлагбаум та семафор.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, перенесення ліній електропередач, влаштування штучного освітлення мосту. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки. Роботи з реконструкції шляхопроводу будуть завершені до кінця цього року.

Частина автодороги державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка у межах Черкаської області є частиною транснаціонального транспортного коридору «GO Highway».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору