Завершено перший етап капітального ремонту Черкаського РЕМу

08 листопада 2019, 19:02

Перший етап капітального ремонту Черкаського РЕМ завершено. Сучасний центр обслуговування в форматі «відкритий простір» створено для комфорту як працівників відокремленого структурного підрозділу, так і відвідувачів установи.

Відтепер споживачі можуть вирішити всі необхідні питання в одному місці, отримати консультацію спеціаліста чи оформити документи у потрібного фахівця. Також тут потурбувалися про зручність проведення розрахунків та встановили у відділенні Черкаського РЕМ електронний програмно-технічний комплекс – банкомат та термінал для проведення більшості банківських операцій. Тож тепер отримати повний спектр послуг можна не виходячи з нового сервісного комплексу Черкаського РЕМу.

- Ми безмежно раді, що про нас дійсно турбуються. Голова правління Самчук пообіцяв, що нас переведуть з тих страшних, м'яко кажучи, умов, в яких ми працювали ті попередні роки, і дотримав слова. Ми навіть не уявляли, що все буде так гарно і якісно зроблено, а головне швидко, - поділилася враженнями Тетяна Скачко, оператор І групи комп’ютерного набору групи по розрахункам побутових споживачів.

- Попереду ще другий етап, а в наступному році на весну заплановано завершення третього, останнього етапу реконструкції, і все – Черкаський РЕМ буде одним з найкращих в області. Дякую і нашому колективу, бо наші працівники як ніхто зацікавлені в приємних змінах, тому за потреби завжди долучаються до будь яких робіт. Нині і нам, і відвідувачам буде набагато зручніше: все поруч, нікуди не потрібно додатково йти, всі фахівці зосереджені в новому центрі обслуговування. Сподіваюся, все це позитивно відобразиться на швидкості та якості обслуговування, і залишатиметься приємним емоційним враженням у споживачів і працівників, - наголосив Юрій Батурін, директор Черкаського РЕМ.

Капітальний ремонт Черкаського РЕМ поділений на три етапи. Перший етап завершили згідно зазначених термінів, на початку листопада. В його межах було створено сучасний центр обслуговування побутових та юридичних споживачів. Але головним завданням було забезпечення працівників гідними умовами праці, тому що приміщення, в яких раніше перебували енергетики Черкаського РЕМ, були в неприпустимому стані.

Другий етап капітального ремонту мають завершити 17-го грудня. Тож вже за місяць, напередодні новорічних свят, енергетики Черкаського РЕМ будуть працювати в комфортних умовах.

Нагадаємо, як обіцяв голова правління Товариства, ремонтні роботи в Черкаському РЕМ розпочали, одразу після завершення капітального ремонту в приміщеннях Черкаського міського РЕМ.

Черкаський РЕМ – це відокремлений структурний підрозділ, працівники якого обслуговують Черкаський район. Тут працює півтори сотні фахівців, і з моменту початку експлуатації будівель суттєвих ремонтів старожили колективу не пам'ятають.

За інформацією пресслужби "Черкасиобленерго"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору