Завдяки нардепу онкохворі уманчани отримають якісну медичну допомогу

29 листопада 2014, 11:02

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Народний депутат України Антон Яценко приділяє особливу увагу підвищенню якості надання медичних послуг у медичних закладах сіл і міст округу. Зокрема, Уманська міська лікарня постійно отримує від депутата необхідну допомогу – сучасне обладнання, лікарняні меблі та інший інвентар.

Тільки в місті Умань понад 2,5 тис. онкохворих. В Монастирищенському та Христинівському районах – майже 3 тис. Усі вони потребують доступу до якісної паліативної медицини – медицини, що забезпечує необхідне підтримуюче лікування.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Піклуючись про здоров’я та якість життя мешканців округу, народний депутат домігся поновлення роботи відділення паліативної терапії в Уманській міській лікарні. Ще влітку Антон Яценко передав лікарні 5 багатофункціональних ліжок разом зі спеціальними матрацами з протипролежневими системами, столик інструментальний, столик маніпуляційний, медичні шафи та шафи для одягу.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під час чергової робочої поїздки в округ Антон Яценко подарував відділенню паліативної допомоги сучасне обладнання: кардіодефібрилятор-монітор, необхідний для відновлення роботи серцевих м’язів; повітряний стерилізатор для обробки медичних інструментів; медичний відсмоктувач, кисневий концентратор, 3 монітори пацієнта, 3 холодильники, 15 прикроватних тумб для пацієнтів, а також 15 багатофункціональних ліжок, які відповідають потребам хворих (для зручності їхні спинки та бокові поручні можуть зніматися, а висота ліжка регулюється). Разом із багатофункціональними ліжками до відділення також було передано 15 матраців з протипролежневими системами.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

«Це дійсно неоціненна допомога, – говорить головний лікар Уманської міської лікарні Валерій Мироненко. – Оскільки тепер для понад двох тисяч уманчан, які страждають на онкозахворювання та інші тяжкі захворювання, якісна паліативна медицина стане доступною».

Крім того, вкрай необхідне підтримуюче лікування зможуть отримати мешканці Монастирищенського, Христинівського, Тальнівського районів, яким за найменшої потреби більше не доведеться їхати за сотні кілометрів до Черкас або Києва.

Під час вручення обладнання Антон Яценко запевнив, що планує й надалі підтримувати лікарню та продовжувати працювати над розвитком медицини в окрузі.

За інформацією прес-служби народного депутата Антона Яценка

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору